شنبه ٠٨ آذر ١٣٩٩


خبر کلینیک شهید مفتح
شماره خبر:١٢٩٧١ تاریخ خبر:چهارشنبه ٢ تير ١٣٩٥
رئیس هیئت مدیره کلینیک های شهید مفتح یاسوج بیان کرد؛
ماندگاری پزشکان در کلینیک های یاسوج از نتایج مهم اجرای طرح تحول نظام سلامت است

رئیس هیات مدیره کلینیک ‌های شهید مفتح یاسوج گفت: اجرای طرح تحول نظام سلامت در دو سال اخیر نتایج مطلوبی در حوزه بهداشتی، درمانی و سلامت به دنبال داشته که یکی از مهمترین انها ماندگاری پزشکان در بخش‌ های سرپایی و بستری کلینیک های یاسوج و دیگر مراکز درمانی کهگیلویه و بویراحمد بوده است.

  رئیس هیات مدیره کلینیک ‌های شهید مفتح یاسوج گفت: اجرای طرح تحول نظام سلامت در دو سال اخیر نتایج مطلوبی در حوزه بهداشتی، درمانی و سلامت به دنبال داشته که یکی از مهمترین انها ماندگاری پزشکان در بخش‌ های سرپایی و بستری کلینیک های یاسوج و دیگر مراکز درمانی کهگیلویه و بویراحمد بوده است.

به گزارش روابط عمومی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، دکتر بهرام محمدی در نشست خبری با خبرنگاران افزود: میزان ماندگاری پزشکان متخصص و فوق تخصص در چهار کلینیک یاسوج حدود 75 درصد است.


وی بیان کرد: سال 93 تعداد پزشکان متخصص و فوق تخصص مستقر در کلینیک ‌های یاسوج به طور تمام وقت 40 نفر بود.


دکتر محمدی اظهار داشت: پارسال این تعداد با افزوده شدن کلینیک فوق تخصصی هلال احمر به جمع کلینیک ‌های یاسوج به 70 نفر رسید.


وی عنوان کرد: زیرساخت ها و زمینه‌ های لازم برای پرداخت اینترنتی هزینه درمان از سوی بیماران در کلینیک‌ های یاسوج فراهم شده و این امر مهم از اول تیرماه امسال امکانپذیر خواهد بود.


دکتر محمدی با اشاره به اینکه در دو سال اخیر تجهیزات و امکانات پزشکی جدید و پیشرفته ای برای کلینیک‌ های یاسوج خریداری شده، ابراز کرد: تا قبل از اجرای طرح تحول نظام سلامت خدمات سونوگرافی، آندوسکوپی و چشم پزشکی در کلینیک ‌های این شهر به طور محدود ارائه می شد.


رئیس هیات مدیره کلینیک های شهید مفتح یاسوج گفت: این در حالی است که با آغاز طرح تحول نظام سلامت خدمات مطلوبی در این زمینه ها به بیماران ارائه می ‌شود.


دکتر محمدی افزود: میانگین تعداد مراجعه ماهانه بیماران به کلینیک های یاسوج در بخش ویزیت حدود 45 هزار مورد است.


وی بیان کرد: یکی از گلایه‌ های اصلی مردم نحوه نوبت دهی در کلینیک های یاسوج بوده که دلیل عمده آن نیز فراهم نبودن بسیاری از زیرساخت‌ های لازم در این شهر است.


دکتر محمدی اظهار داشت: تنها 9 نیروی پذیرش در کلینیک های یاسوج مستقر هستند که با توجه به مراجعه بیش از حد مردم به پزشکان، روند پذیرش و نوبت ‌دهی حضوری با مشکل مواجه می‌ شود.


وی عنوان کرد: تعداد ویزیت پزشکان متخصص در کلینیک های یاسوج در هر ساعت هشت نفر بوده و برای متخصصان روانپزشک نیز حداکثر شش نفر در هر ساعت است.


دکتر محمدی ابراز کرد: نظارت و کنترل دقیق و اصولی بر نحوه رعایت این زمان می شود.
رئیس هیات مدیره کلینیک های شهید مفتح یاسوج گفت: گاهی ممکن است برخی از پزشکان زمان کمتری را صرف ویزیت بیماران کنند که تذکرهای لازم نیز در این زمینه به آنان داده شده و می شود.
دکتر محمدی با اشاره به اینکه بسیاری از پزشکان حداقل شش ساعت در کلینیک های یاسوج حضور دارند و به بیماران خدمات رسانی می کنند، افزود: سقف روزانه پذیرش و نوبت دهی تعداد بیماران با استفاده از سیستم اینترنتی، تلفنی و حضوری 50 نفر برای هر پزشک است.


وی بیان کرد: استقبال مردم از نوبت‌ دهی اینترنتی در یاسوج مطلوب است اما باید فرهنگ ‌سازی لازم از سوی رسانه ها و خبرنگاران در زمینه استفاده صحیح و بهینه از این سیستم در کهگیلویه و بویراحمد انجام شود.


دکتر محمدی اظهار داشت: سقف نوبت‌ دهی در کلینیک های یاسوج به صورت اینترنتی، تلفنی و حضوری به ترتیب 15، پنج و 30 نفر در هر روز است.13-142

 

م/قنبری


 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
مطالب علمی
نوبت دهی کلینیک

 

تلفن نوبت دهی کلینیک : 07491013813

 

با توجه به تغییر لینک های سامانه نوبت دهی لطفا از لینک زیر استفاده نمایید.

لینک جدید سامانه نوبت دهی

اطلاعیه

آدرس: خیابان شهید منتظری جنب بیمارستان شهید بهشتی

تلفن: 13-07433228212

ساختمان کلینیک شماره 1 در دو طبقه :

طبقه همکف: مدیریت ،تراکم استخوان ،تزیقات وپانسمان ،واحد فیزیوتراپی ،پذیرش و نوبت دهی ،متخصصین ارتوپدی ،توانبخشی ،اعصاب و روان ،مشاوره روانشناسی

طبقه اول : متخصصین جراح عمومی ، متخصین کلیه ومجاری ادرار ، جراح مغز واعصاب ،چشم پزشک ،متخصص گوش وحلق بینی.

آدرس: خیابان شصت متری روبروی گلستان 2 ساختمان اورژانس قدیم

در کلینیک شماره 2: متخصصصین و فوق تخصصین اطفال ،متخصصین عفونی  حضور دارند.

آدرس: خیابان شصت متری نبش گلستان  10

تلفن: 223299 07433

در کلینیک شماره 3: متخصصین قلب وعروق ،متخصصین داخلی ،فوق تخصص نفرولوژی ،فوق تخصص ریه ،متخصصین رادیولوژی و سونوگرافی ،متخصصین زنان وزایمان حضور دارند و همچنین تست ورزش ،اکوکاردیوگرافی ،سونوگرافی در این کلینیک فعال می باشد.


خدماتی که در این کلینیک ارائه می شود:

1- سو نوگرافی 2- تست ورزش 4- اکو کاردیوگرافی 5- نوار قلب 6- نوار قلب جنین 6- گرفتن نمونه پاپ اسمیر

آدرس:خیابان شهید منتظری ساختمان جمعیت هلال احمر استان

در این کلینیک فوق تخصصین روماتولوژی، گوارش، ریه، جراحی پلاستیک،گوش و حلق و بینی و متخصصین رادیولوژی حضور دارند.

خدماتی که در این کلینیک ارائه می شود:

تست ریه،سونوگرافی،اندوسکوپی سینوس،اندوسکوپی و کلونوسکوپی

تمامی حقوق این سایت برای کلینیک شهید مفتح محفوظ می باشد.

درباره کلینیک

کلینیک درمانی و آموزشی شهید دکتر مفتح مفتخر است با بهره مندی از اساتید مجرب و توانا و کارکنان ماهر و ورزیده گامی موثر در تولید علم ،ارائه آموزش نوین به دانشجویان در سطوح مختلف و گامی دیگر در ارائه خدمات نوین تشخیصی، درمانی و مراقبتی به بیماران نیازمند برمی دارد.