شنبه ٠٨ آذر ١٣٩٩


خبر کلینیک شهید مفتح
شماره خبر:١٠٥٨٨ تاریخ خبر:شنبه ٢٠ تير ١٣٩٤
رئیس هیئت مدیره کلینیک شهید مفتح یاسوج عنوان کرد؛
ارائه خدمات 60 پزشک تمام وقت در کلینیک های شهر یاسوج/خدمات ارائه شده در کلینیک‌های چهار گانه شهید مفتح

رئیس هیئت مدیره کلینیک شهید مفتح یاسوج به تشریح خدمات ارائه شده در این کلینیک پرداخت و گفت: 17 پزشک فوق تخصص و 43 پزشک متخصص به صورت تمام وقت درکلینیک شهید مفتح، مشغول ارائه خدمت به بیماران هستند.

Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج؛ دکتر بهرام محمدی،افزود: پزشکان ارائه دهنده خد مات این کلینیک را، از جمله فوق تخصصین داخلی شامل کلیه، گوارش، ریه، غدد، روماتولوژی، فوق تخصصین اطفال شامل گوارش ،کلیه ،عفونی و خون و فوق تخصصین جراحی شامل جراحی سینه و جراحی پلاستیک و دیگر متخصصین  شامل، زنان و زایمان، جراحی عمومی، ارتوپد، جراحی مغز و اعصاب، چشم، گوش، حلق و بینی، قلب، عفونی، پوست، جراح کلیه و مجاری ادرار است.

تعداد پزشکان ارائه دهنده خدمت در کلینیک های شهر یاسوج

وی،تصریح کرد: 9 متخصص اطفال، 11 پزشک داخلی، 2 نفر قلب و عروق، 5 نفر جراح عمومی، 2 نفر گوش و حلق و بینی،1نفر چشم و1نفر پوست، 6 نفر پزشک زنان و زایمان، 2نفرروانپزشک و 1 نفرتوانبخشی ، ارتوپد 3 نفر، جراح کلیه 4 نفر، آنکولوژی 1نفر وجراح مغز و اعصاب و اعصاب داخلی 2 نفر و رادیولوژی و سونوگرافی در چهار کلینیک شهر یاسوج به مردم استان ارائه خدمت می نمایند.

ساعات کار کلینیک های شهید مفتح

دکتر محمدی با بیان اینکه اکثر پزشکان به صورت تمام وقت از شنبه تا چهارشنه در کلینیک حضور دارندو سقف ویزیت بیماران صبح 20 نفر و عصر50نفر است، اظهار داشت: ساعات ویزیت بیماران کلینیک از ساعت 10 تا 12 ظهر و عصرها ساعت 15و 30 دقیقه  تا 22 است.

ویزیت بالغ بر 2 هزارو 500 بیمار در روز

رئیس هیئت مدیره کلینیک شهید مفتح یاسوج تصریح کرد: در کلینیک های چهار گانه شهید مفتح، روزانه بالغ بر 2 هزارو پانصد نفر بیمار  ویزیت می شوند.

وی افزود: در کلینیک شماره 1 شهید مفتح؛ جراح (عمومی، ارتوپد، کلیه وجراح مغز واعصاب)، متخصصین چشم، گوش، حلق و بینی، روانپزشک، توانبخشی، مشاوره  روانشناسی؛ کلینیک شماره 2؛ متخصصین اطفال، پوست و عفونی؛ کلینیک شماره 3؛ متخصصین زنان و زایمان، داخلی، قلب، آنکولوژی و داخلی مغز و اعصاب و در کلینیک شماره 4؛ فوق تخصصین گوارش، ریه، کلیه، غدد، روماتولوژی، جراح پلاستیک، گوش، حلق و بینی،بیهوشی و سونوگرافی، حضور دارند.

خدمات ارائه شده در کلینیک‌های چهار گانه شهید مفتح

دکتر محمدی با بیان اینکه خدمات تشخیصی و درمانی در این کلینیک افزون بر 200 مورد در روز است، اضافه کرد: از جمله خدمات قابل ارائه شامل سونوگرافی، آندوسکوپی، کلونوسکوپی، اکوکاردیوگرافی، تست ورزش، نوار مغز، نوارعصب و عضله، نوار قلب ،فیزیوتراپی،تست ریه، گچ گیری و خدمات سرپایی مربوط به چشم، زنان و گوش، حلق و بینی است.

رئیس هیئت مدیره کلینیک شهید مفتح یاسوج، نوبت دهی کلینیک را، اینترنی و حضوری (نوبت حضوری و رزرو حضوری) عنوان کرد.

وی خاطرنشان کرد: در نوبت دهی اینترنتی، جهت رزرو متخصص زنان و زایمان، سایت روزهای چهارشنبه به صورت هفتگی و برای سایر پزشکان به صورت ماهیانه (بیست و هفتم هر ماه)، جهت ماه آینده فعال می شود.

مجهز کردن کلینیک با هزینه ای بالغ بر10 میلیارد ریال!

دکتر محمدی از هزینه‌ای بالغ بر 10میلیارد ریال صرف خرید تجهیزات پزشکی در سال 93 خبر داد و گفت:کلینیک شهید مفتح با تجهیزاتی از جمله سونوگرافی، اندوسکوپی ،اکوکاردیوگرافی، تست ورزش، نوار مغر، نوارعصب و عضله مجهز شد.

بیماران در ساعات اولیه صبح مراجعه نکند

وی در ادامه با توجه به اینکه در طول هفته، در اکثر رشته های تخصصی به تعداد کافی پزشکان مجرب در کلینیک مشغول ارائه خدمت هستند و امکان دریافت نوبت جهت بیماران وجود دارد، توصیه نمود: نیازی به مراجعه در ساعات اولیه صبح وجود ندارد و در صورت تمایل جهت دریافت نوبت پزشکی خاص، می توانند از طریق رزرو حضوری یا اینترنتی، جهت روزهای آینده اقدام نمایند.

رئیس هیئت مدیره کلینیک شهید مفتح یاسوج، یکی از مهترین برنامه های سال 94 را، راه اندازی کلینیک اصلی دانشگاه علوم پزشکی عنوان و ابراز امیدواری کرد به "شرط تحقق بودجه"، تا پایان شهریور ماه سال جاری، این کلینیک به بهره برداری برسد.

دکتر محمدی با اشاره به اینکه با اجرای طرح تحول نظام سلامت، ضریب ماندگاری پزشکان متخصص در بخش‌های دولتی و همچنین ارائه خدمات تشخیصی و درمانی به بیماران در این بخش‌ها افزایش پیدا کرده، یادآور شد: خوشبختانه در سال 93، شاهد استقبال پزشکان جهت ارائه خدمات در بخش دولتی بودیم و کلینیک شهید مفتح نیز، از این طرح غافل نماند، به طوری که حدود 15 نفر از همکاران جدید الورود به این کلینیک  پیوستند.

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
مطالب علمی
نوبت دهی کلینیک

 

تلفن نوبت دهی کلینیک : 07491013813

 

با توجه به تغییر لینک های سامانه