شنبه ٠٨ آذر ١٣٩٩

واحد دیابت


واحد دیابت کلینیک شهید مفتح همزمان با اجرای برنامه غربالگری دیابت در خرداد ماه سال 1392 فعالیت خود را با هدف کنترل قند خون در بیماران دیابتی و آموزش بیماران، همچنین کاهش بروز و پیشگیری از عوارض بیماری دیابت آغاز به کار نمود.

این واحد در شیفت صبح فعال می باشد که بیماران محترم بعد از مراجعه به واحد دیابت در مرکز بهداشتی شهید دستغیب و تشکیل پرونده و انجام تستهای غربالگری، جهت ویزیت متخصص داخلی و متخصص چشم پزشکی در روزهای یکشنبه و سه شنبه هر هفته به واحد دیابت در کلینیک شهید مفتح مراجعه می کنند که  بعد توسط متخصصین مورد نظر با تخفیف 60% فرانشیز ویزیت میشوند.

تمامی اطلاعات به صورت الکترونیکی و کاملا انسجام یافته در رایانه ثبت می شود. لازم به یادآوری است تمامی اطلاعات و داده ها پس از آنالیز نهایی به سطوح تصمیم گیری ارجاع داده می شود.

دیابت یا بیماری قند،یک اختلال متابولیک (سوخت و سازی) در بدن است. در این بیماری توانایی تولید انسولین در بدن از بین می‌رود و یا بدن در برابر انسولین مقاوم شده و بنابراین انسولین تولیدی نمی‌تواند عملکرد طبیعی خود را انجام دهد. نقش اصلی انسولین پایین آوردن قند خون توسط مکانیزم‌های مختلفی است. دیابت بیماری است مزمن و مادام العمر که درمان قطعی ندارد ولی با رعایت توصیه های بهداشتی و مصرف منظم دارو می توان  بیماری را کنترل و از بروز عوارض آن جلوگیری نمود.

 

مطالب علمی
نوبت دهی کلینیک

 

تلفن نوبت دهی کلینیک : 07491013813

 

با توجه به تغییر لینک های سامانه نوبت دهی لطفا از لینک زیر استفاده نمایید.

لینک جدید سامانه نوبت دهی

اطلاعیه

آدرس: خیابان شهید منتظری جنب بیمارستان شهید بهشتی

تلفن: 13-07433228212

ساختمان کلینیک شماره 1 در دو طبقه :

طبقه همکف: مدیریت ،تراکم استخوان ،تزیقات وپانسمان ،واحد فیزیوتراپی ،پذیرش و نوبت دهی ،متخصصین ارتوپدی ،توانبخشی ،اعصاب و روان ،مشاوره روانشناسی

طبقه اول : متخصصین جراح عمومی ، متخصین کلیه ومجاری ادرار ، جراح مغز واعصاب ،چشم پزشک ،متخصص گوش وحلق بینی.

آدرس: خیابان شصت متری روبروی گلستان 2 ساختمان اورژانس قدیم

در کلینیک شماره 2: متخصصصین و فوق تخصصین اطفال ،متخصصین عفونی  حضور دارند.

آدرس: خیابان شصت متری نبش گلستان  10

تلفن: 223299 07433

در کلینیک شماره 3: متخصصین قلب وعروق ،متخصصین داخلی ،فوق تخصص نفرولوژی ،فوق تخصص ریه ،متخصصین رادیولوژی و سونوگرافی ،متخصصین زنان وزایمان حضور دارند و همچنین تست ورزش ،اکوکاردیوگرافی ،سونوگرافی در این کلینیک فعال می باشد.


خدماتی که در این کلینیک ارائه می شود:

1- سو نوگرافی 2- تست ورزش 4- اکو کاردیوگرافی 5- نوار قلب 6- نوار قلب جنین 6- گرفتن نمونه پاپ اسمیر

آدرس:خیابان شهید منتظری ساختمان جمعیت هلال احمر استان

در این کلینیک فوق تخصصین روماتولوژی، گوارش، ریه، جراحی پلاستیک،گوش و حلق و بینی و متخصصین رادیولوژی حضور دارند.

خدماتی که در این کلینیک ارائه می شود:

تست ریه،سونوگرافی،اندوسکوپی سینوس،اندوسکوپی و کلونوسکوپی

تمامی حقوق این سایت برای کلینیک شهید مفتح محفوظ می باشد.

درباره کلینیک

کلینیک درمانی و آموزشی شهید دکتر مفتح مفتخر است با بهره مندی از اساتید مجرب و توانا و کارکنان ماهر و ورزیده گامی موثر در تولید علم ،ارائه آموزش نوین به دانشجویان در سطوح مختلف و گامی دیگر در ارائه خدمات نوین تشخیصی، درمانی و مراقبتی به بیماران نیازمند برمی دارد.